Instruktorzy

Tomasz Litewnicki

Instruktor Krav Maga (SOS – System Obrony Skutecznej), Muay Thai, K1, samoobrony. Trener personalny oraz DSC_0009instruktor kulturystyki

Założyciel  Wawerskiej Szkoły Walki i jednocześnie  doświadczony instruktor sportów walki. Doświadczenie nabył w ciągu 17 lat pracy  w formacjach mundurowych, między innymi w marynarce wojennej, w wydziale patrolowo-interwencyjnym oraz kryminalnym w policji. Ponadto, 5 lat spędził w sekcji  bojowej jednostki antyterrorystycznej, prowadzącej działalność o podwyższonym stopniu ryzyka, mającej na celu przeciwdziałanie terroryzmowi.

Posiada wiele uprawnień, związanych z prowadzeniem specjalistycznych kursów związanych z samoobroną (Krav Maga)  oraz sportami walki, takimi jak Muay Thai.

Poza tym Tomasz Litewnicki to wszechstronny sportowiec, uczestnik maratonów, triathlonów oraz czynny zawodnik zawodowych gal boksu i K1.

Współautor „Poradnika Samoobrony”.

Justyna Dzik – instruktor Krav Maga

Współautorka „Poradnika Samoobrony”, prezentującego techniki samoobrony w różnych sytuacjach zagrożenia  życia lub DSC_0077zdrowia.  Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Razem z Tomaszem Litewnickim prowadzi autorskie szkolenia z samoobrony dla różnych grup społecznych, żyjących lub pracujących w sytuacjach narażenia życia lub zdrowia np. dla ratowników medycznych, lekarzy, nauczycieli. Do każdego szkolenia lub treningu, Justyna wprowadza zagadnienia psychologiczne, ściśle związane z postawą oraz zachowaniem w sytuacjach, w których dochodzi do ataku. Posiada uprawnienia instruktora Level 1 i brązowy pas w organizacji Krav Maga Combat System

 

Krzysztof Drzazgowski – trener boksu

2017-03-23_162738Ze sztukami walki jest związany od 1988 roku. W latach 1988- 95 trenował kickboxing, w tym rok zawodowo. Zajmował wówczas 15 pozycję w rankingu ISKA (International Sport Kickboxing Association). Od 1998 został trenerem kickboxingu. Pod jego trenerską opieką grupy zawodnicze zdobywały liczne osiągnięcia sportowe.

Od 1994 roku na stałe związał się z boksem, trenując w takich klubach jak: Trzeciak Ciechanów, Start Olsztyn i warszawskiej Gwardii. od 2001 roku jest pełnym sukcesów trenerem boksu, a do jego obecnego zawodowego teamu należą: Norbert Dąbrowski, Sergey Verveyko, Paulina Raszewska oraz Sasun Karapetyan. Wcześniej współpracował z Andrzejem Gmitrukiem, Michałem Starbałą, Mariuszem Wachem oraz Ewą Brodnicką.


Adrian Hutyriak

Klaudia Włodarczak