Instruktorzy

Tomasz Litewnicki

Instruktor Krav Maga (SOS – System Obrony Skutecznej), Muay Thai, K1, samoobrony. Trener personalny oraz 2017-03-23_162136instruktor kulturystyki

Założyciel  Wawerskiej Szkoły Walki i jednocześnie  doświadczony instruktor sportów walki. Doświadczenie nabył w ciągu 17 lat pracy  w formacjach mundurowych, między innymi w marynarce wojennej, w wydziale patrolowo-interwencyjnym oraz kryminalnym w policji. Ponadto, 5 lat spędził w sekcji  bojowej jednostki antyterrorystycznej, prowadzącej działalność o podwyższonym stopniu ryzyka, mającej na celu przeciwdziałanie terroryzmowi.

Posiada wiele uprawnień, związanych z prowadzeniem specjalistycznych kursów związanych z samoobroną (Krav Maga)  oraz sportami walki, takimi jak Muay Thai.

Poza tym Tomasz Litewnicki to wszechstronny sportowiec, uczestnik maratonów, triathlonów oraz czynny zawodnik zawodowych gal boksu i K1.

Współautor „Poradnika Samoobrony”.

Krzysztof Drzazgowski – trener boksu

2017-03-23_162738Ze sztukami walki jest związany od 1988 roku. W latach 1988- 95 trenował kickboxing, w tym rok zawodowo. Zajmował wówczas 15 pozycję w rankingu ISKA (International Sport Kickboxing Association). Od 1998 został trenerem kickboxingu. Pod jego trenerską opieką grupy zawodnicze zdobywały liczne osiągnięcia sportowe.

Od 1994 roku na stałe związał się z boksem, trenując w takich klubach jak: Trzeciak Ciechanów, Start Olsztyn i warszawskiej Gwardii. od 2001 roku jest pełnym sukcesów trenerem boksu, a do jego obecnego zawodowego teamu należą: Norbert Dąbrowski, Sergey Verveyko, Paulina Raszewska oraz Sasun Karapetyan. Wcześniej współpracował z Andrzejem Gmitrukiem, Michałem Starbałą, Mariuszem Wachem oraz Ewą Brodnicką.

Justyna Muraszko – instruktor Krav Maga

Współautorka „Poradnika Samoobrony”, prezentującego techniki samoobrony w różnych sytuacjach zagrożenia  życia lub 2017-03-23_165904zdrowia.  Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Razem z Tomaszem Litewnickim prowadzi autorskie szkolenia z samoobrony dla różnych grup społecznych, żyjących lub pracujących w sytuacjach narażenia życia lub zdrowia np. dla ratowników medycznych, lekarzy, nauczycieli. Do każdego szkolenia lub treningu, Justyna wprowadza zagadnienia psychologiczne, ściśle związane z postawą oraz zachowaniem w sytuacjach, w których dochodzi do ataku. Posiada uprawnienia instruktora Level 1 i brązowy pas w organizacji Krav Maga Combat System

 

Krzysztof Majorkiewicz – trener Crossfit,

17555116_1452235131485112_602571488_n

Krzysiek to pasjonat sportów walki oraz treningu funkcjonalnego. Jest miłośnikiem turystyki ekstremalnej i samochodów 4×4 oraz instruktorem jazdy i organizatorem imprez off-road.

 

 

 


Karol Malik –  trener MMA

Medalista turniejów stójkowych i parterowych. Karol jest zeszłorocznym Vice Mistrzem Polski no gi w brazylijskim jiu-jitsu. Jest pasjonatem sztuk walki i wszelkich aktywności, głównie sportów ekstremalnych. Przygodę ze sportami uderzanymi rozpoczął od boksu tajskiego, następnie zgłębiał techniki z zakresu mieszanych sztuk walki i płaszczyzny parterowej.

 

Kuba Malczewski – trener K1/ Muay Thai

2017-09-12_152216

Kuba to doświadczony zawodnik w takich formułach jak: K1, Muay Thai i Sanda. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał i poszerzał trenując w Anglii i Tajlandii. Zdobywca złotych medali na zawodach rangi mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w Sanda. Reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata w Sanda. Członek kadry narodowej. Brązowy medalista międzynarodowych turniejów K1: puchar Europy Czech Open i K1 Global oraz mistrzostw Polski Muay Thai. Uczestniczył w wielu galach zawodowych. Jest również doświadczonym trenerem K1 i Muay Thai.

Ponadto, Kuba ukończył kursy: kulturystyki, przygotowania motorycznego, treningu personalnego oraz suplementacji i dietetyki.